В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №2663

Агресивни безстопанствени кучета

Начало
23.07.2023
ID:
2663

Безстопанствени кучета

Подаден от: Борислав Бояджиев

Място/адрес: С.Тополово, ул.Тополовски проход 11

Описание: На ул.Хан Крум 3 жена храни 6 бездомни кучета,които са се настанили на тротоарите на улицата. Минавайки по улицата било то пеш ,с колело ,мотор ,кола те се спускат към тях. Хората със страх минават от там. Моля , вземете мерки преди някой да е пострадал отново и да стане поредния случай на нахапан от кучета!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.08.202308:36
    Здравейте, във връзка с Ваш сигнал, подаден на 23.07.2023г. Ви уведомяваме, че след подаването му е препратен към Кмета на населеното място за предприемане на мерки по компетентност. На 01.08.2023г. е получен отговор, че госпожата, описана в сигнала е предупредена писмено да не храни бездомните животни в близост до жилищните сгради, за да не създава опасност за живущите и преминаващите граждани.
  • 24.07.202308:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали