В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2662

Непочистени шахти

Начало
22.07.2023
ID:
2662

Друго

Място/адрес: Перелик

Описание: Мръсната вода минава пред нашите врати всеки ден


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 25.07.202315:50
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на ул. "Перелик" дъждоприемни шахти няма. Община Асеновград има задължение да почиства само и единствено дъждоприемни шахти. Възможно е на въпросната улица да има канализационни шахти, а тяхната поддръжка и ангажимент е на ВиК дружеството.
  • 24.07.202308:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали