В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2661

Запитване за недовършен обект

Начало
22.07.2023
ID:
2661

Въпрос

Място/адрес: Кв.Баделема блок 18

Описание: Здравейте, след многократно входирани жалби за асфалтиране на около блоковото пространство на кв.Баделема бл.18 и бл.19, както и поставяне на осветление за нормано движение в тъмните часове на денонощието обекта пак е завършен наполовина. Асфалта се положи, но за осветлението се оставиха стърчащи кабелите. Парите сигурно се усвоиха и обекта е приключен. Защо не се довърши бетоновата стена със стърчащи арматури и не се поставиха предвидените лампи? В такъв вид ли се издава обекта? Работници имаше последно края на септмври и октомври 2022г. и близо една година нищо не се направи. Моля, началника на обекта и отговорните лица за коректно отношение. Прилагам снимки, от които е видно недовършената работа.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител