В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №266

Моля за съдействие

Начало
29.06.2020
ID:
266

Опасна детска площадка

Подаден от: дИЯНА

Място/адрес: Тутракан 12

Описание: Здравейте! Не знам за кой път се подава сигнал за гнусна и отвратителна "ДЕТСКА ПЛОЩАДКА" НА УЛ. ТУТРАКАН 12. Всички съоръжения са извън всякакъв стандарт.Пясъчник - няма, детски люлки- няма, изпочупени пейки-има.., Моля, за реални действия ,а не само обещания. 1. ЗАЩО НЕ СЕ ПОЧИСТВА ОТ СЛУЖИТЕЛИТЕ НАЗНАЧЕНИ ЗА ТАЗИ ДЕЙНОСТ? 2. С УДОВОЛСТВИЕ БИХ ПОКАНИЛА ВЛАСТИМАЩИТЕ ДА ПОСЕТЯТ ТАЗИ ТАКА НАРЕЧЕНА ДЕТСКА ПЛОЩАДКА? 3 . ЧИЙ АНГАЖИМЕНТ Е ОБНОВЯВАНЕТО НА ПЛОЩАДКАТА И ИМА ЛИ КОНКРЕТЕН ПЛАН ЗА


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 2 потребителя

История на промените

  • 04.01.202116:30
    Здравейте! При сключване на договора за текуща поддръжка на детски площадки на територията на община Асеновград за 2021 г. ще бъде възложено изпълнението на необходимия ремонт.
  • 28.07.202011:30
    Допусната е грешка при изпращане на отговора. Благодарим за търпението и се извиняване за неудобството! ЕТО И ОТГОВОР НА ВАШИЯ СИГНАЛ №266: Ще се извърши оглед на място за установяване на необходимите ремонтни дейности и същите ще бъдат реализирани при първа възможност. Сигналът остава в "Процес" до разрешаване на проблема.
  • 28.07.202011:20
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Отстранен е проблем в осветителната система на улица „Кавал“, село Патриарх Евтимово. Осветлението е възстановено и функционира.
  • 29.06.202014:04
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали