В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2657

Опасно дърво

Начало
21.07.2023
ID:
2657

Друго

Подаден от: Ердинч Ибрахим

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 10А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Моля, вземете мерки за изсъхналите клони. Пред блока играят повече деца, а клоните са сухи. Когато излезне вятър винаги има паднали клони.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 26.07.202315:21
    Здравейте, уведомяваме Ви, че се извърши проверка на място от служители на отдел ЕОС. Установи се, че 1 бр. дърво /бреза/, засадено в близост до вх. А е за премахване, а останалите дървета – 3 бр. акации са за санитарно почистване и премахване на сухи клони. Сигнала е записан и ще бъде изпълнен след навлизане на дърветата в невегетационен период /октомври – февруари/.
  • 21.07.202311:53
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали