В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2656

Липсваш капак на захранването на улична лампа

Начало
21.07.2023
ID:
2656

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Адриян Белчев

Място/адрес: Ул.Георги Ковачев 9

Описание: Липсва капак на захранването на улична лампа, опасни кабели


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител