В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №2655

Подрязване на дърво Чинар

Начало
20.07.2023
ID:
2655

Друго

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 5, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Нарушаване на нощната тишина и спокойствие на живущите в кооперацията на ул. "В. Левски" 5 от блъскането на клоните на дърво "Чинар"в нея през всяка ветровита нощ и застрашаване на целоста на фасадата на сградата! Молим отсраняването на проблема да бъде организирано в максимално кратък срок. Благодарим предварително за взетите мерки и организационни действия!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 26.07.202315:25
    Здравейте, уведомяваме Ви, че се извърши проверка на място от служители на отдел ЕОС. Установи се, че дърво /чинар/, засадено в близост до фасадата на блока, има нужда от санитарно почистване. Сигнала е записан и ще бъде изпълнен след навлизане на дърветата в невегетационен период /октомври – февруари/.
  • 21.07.202308:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали