В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2653

Относно СИГНАЛ №2555

Начало
20.07.2023
ID:
2653

Отпадъци/почистване

Подаден от: Радослав Филипов

Място/адрес: Ул. ,,Кочо Честименски"

Описание: От отговора на сигнал №2555 става ясно че отказвате да си вършите задълженията. 1. Въпросният строеж е на съвсем друга улица. 2. Частният терен на фирма „БИС - 98“ ООД. Е ограден и е до портала. Няма как нито аз нито вие да видите замърсяване вътре. 3. Спрели те автомобили са на платното не на тротоара от дясната страна на улицата. 4. Замърсяването попада върху поземлен имот 00702.510.20 видно от справка в кадастъра.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител