В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2652

Липса на Табела

Начало
20.07.2023
ID:
2652

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Място/адрес: ул. „Гонда вода“ 2, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Липса на пътен знак което да Забранява Спирането и Престой. Преди е имало.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.09.202315:31
    Здравейте, уведомяваме Ви, че съгласно Генералният план за организация на движението на гр. Асеновград на указаният участък няма пътен знак В27 Забранени престоят и паркирането.
  • 20.07.202313:51
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали