В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №2651

Улично и градинско осветление

Начало
20.07.2023
ID:
2651

Неработещо улично осветление

Подаден от: Кръстьо Николов Николов

Място/адрес: Асеновград, квартал Запад ул. Лозница 6, бл. 5/5 вх. Б , задният вход.

Описание: От 6 /шест/ месеца не работи градинското осветление , което се намира между гаражи 140 и 141. Не работи и осветлението и на съседния вход.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител