В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №2650

Коте в кладенец

Начало
19.07.2023
ID:
2650

Безстопанствени кучета

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Баскетболна зала на ул. Спортист

Описание: Котка, паднала в кладенец между Баскетболната зала и мотоклуба


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 20.07.202314:15
    Уважаема госпожо Чукова, уведомяваме Ви, че при бедстващи животни е необходимо да подадете сигнал към Районна служба за пожарна безопасност и защита на населението – Асеновград.
  • 19.07.202313:49
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали