В процес 43 Приключени 1321

Сигнал №265

неприключен ремонт на ВиК

Начало
27.06.2020
ID:
265

Опасна улична дупка

Подаден от: Илиан Христов

Място/адрес: Хаджи Димитър 10

Описание: На 19.05.2020 ВиК извършват ремонт, резултата месец+ по-късно все още е нарушена настилка в следствие на непочистен почвен материал, необезопасен насип опасен за движението на МПС, запушено платно заради насипа, запушен тротоар, невъзстановена пътна настилка и замърсяване от прах който се вдига заради немърливостта им. Това е редовна практика на ВиК съдейки по други ремонти в същия район за изминали периоди.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител