В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2649

Лаещо куче вечер

Начало
19.07.2023
ID:
2649

Безстопанствени кучета

Подаден от: Александра Атанасова

Място/адрес: ул. „6-ти януари“ 19, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте! Много Ви моля по възможност да приберете безстопанственото куче на посочения адрес. Кучето е средно голямо, бяло и кафяво. Вечер между 3 и 6 часа се спуска да лае преминаващите коли и не може да се спи от постоянния шум, който създава. Не е агресивно към хората. Кучето се върти в градинката до баничките и около църквата “Успение Богородично”. Благодаря предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител