В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №2648

Косене на треви в кръговите движения посока Пловдив

Начало
19.07.2023
ID:
2648

Друго

Подаден от: Чавдар Колев

Място/адрес: Асеновград - Куклен - Пловдив

Описание: Здравейте, Бихте ли могли заедно с общините Куклен и Пловдив да окосите тревните площи около и в кръговите движения посока Пловдив. Има големи предпоставки за ПТП поради нулева видимост.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 31.07.202316:29
    Здравейте, препращаме Ви отговора изпратен от Агенция „Пътна инфраструктура“ – „Уведомяваме Ви, че сме запознати с транспортно-експлоатационното състояние на републиканските пътища, както и полагаме усилия да поддържаме пътищата в нормално експлоатационно състояние. Относно буйната тревна растителност, с оглед осигуряване на безопасността на движение, в момента се изпълняват дейности по изсичането на храсти и косене на високата тревна растителност“.
  • 19.07.202316:06
    Здравейте, уведомяваме Ви, че посоченият пътен участък е част от републиканската пътна мрежа, чиито поддържане и ремонт спада към Областно пътно управление (ОПУ) - Пловдив. Сигналът Ви е препратен към ОПУ.
  • 19.07.202308:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали