В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2647

Косене на тревите по кръговите движения посока Пловдив

Начало
19.07.2023
ID:
2647

Предложение

Подаден от: Чавдар Колев

Място/адрес: Асеновград - Куклен - Пловдив

Описание: Здравейте, Имате ли възможността с общините Куклен и Пловдив да съдействате за косенето на бурени и треви в посока Пловдив, които са пораснали обилно около и на всички кръгове движения. Има предпоставки за катастрофи и няма почти никаква видимост.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.07.202316:05
    Здравейте, уведомяваме Ви, че посоченият пътен участък е част от републиканската пътна мрежа, чиито поддържане и ремонт спада към Областно пътно управление (ОПУ) - Пловдив. Сигналът Ви е препратен към ОПУ.
  • 19.07.202308:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали