В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2646

Каране на велосипеди на място обособено за отдих

Начало
18.07.2023
ID:
2646

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: с. Новаково

Описание: В продължение на 3 години , летните месеци в село Новаково пред кметството , на центъра ,където има пейки е превърнато в “писта” за велосипеди. На това място малки деца играят под заплахата да бъдат бутнати,прегазени от тийнийджъри ,които карат като бесни. Трябва ли да стане инцидент за да се самосезира местното ръководство ?Явно Да,след като този проблем вече три години не се решава!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител