В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2645

Счупена детска пързалка

Начало
18.07.2023
ID:
2645

Опасна детска площадка

Подаден от: Елена Налбантова

Място/адрес: Градски парк, Асеновград

Описание: Червената пързалка на голямата площадка в Градския парк е провиснала от едната страна. Болтовете липсват.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.08.202309:32
    Здравейте, уведомяваме Ви, че са стартирали ремонтни дейности на всички детски площадки на територията на гр. Асеновград. В момента се ремонтират детските площадки в кв. „Запад“, предстои от 4 до 8 август да се ремонтират детските площадки в големия парк (т.нар. лятно кино).
  • 19.07.202308:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали