В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2642

Цигани

Начало
18.07.2023
ID:
2642

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Илияна

Място/адрес: Асенова крепост 41

Описание: Джордж махала се превръща в циганска махала през летния сезон. Наглостта не се търпи. Наглост е и от страната на органите, че го позволяват. Започнете да си вършите работата!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 04.09.202302:13
    Здравейте! Препращаме Ви отговор от РУ - Асеновград, който гласи следното: Уведомяваме Ви, че е извършена полицейска проверка от служители на РУ - Асеновград. В хода на проверката се установи, че за кв. "Св. Георги" няма подавани сигнали за нарушаване на нощната тишина от питейни заведения. На всички сигнали за нарушаване на нощната тишина се реагира и взема отношение своевременно.
  • 19.07.202316:00
    Здравейте, сигналът Ви е препратен до РУ - Асеновград за предприемане на мерки по компетентност, съгласно действащото законодателство и наредба за опазване на обществения ред на територията на община Асеновград.
  • 19.07.202308:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали