В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №2640

Улично осветление

Начало
18.07.2023
ID:
2640

Неработещо улично осветление

Подаден от: Найме Ахмед

Място/адрес: ул. СТОЮ ШИШКОВ

Описание: От няколко дена на ул.Стою Шишков от стълбището до ул.Дружба осветленшето неработи


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител