В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №264

Опасна детска площадка

Начало
27.06.2020
ID:
264

Опасна детска площадка

Място/адрес: Кв.Долни Воден

Описание: На единствената детска площадка в кв.Долни Воден на практика децата няма къде да играят. Люлките са счупени, на пързалката липсва стъпало, стърчат болтове и се клатят дъски. Една от пейките е счупена от миналото лято и катерейки се на нея, също може да се нарани дете. Площадката има спешна нужда от ремонт и поставяне на обранителни камери, за да се предотврати последващото ѝ рушене.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 28.07.202011:38
    Уважаема г-жо Джулева-Манафова, уведомяваме Ви, че детската площадка е отремонтирана.
  • 06.07.202009:01
    Уважаема г-жо Джулева-Манафова, направен е оглед на мястото и е установено, че е необходимо извършване на основен ремонт на детската площадка. Планирано е такъв да бъде възложен, като ще включва доставка и монтаж на детски съоръжения.
  • 29.06.202009:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали