В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2639

Неработещ светофар

Начало
18.07.2023
ID:
2639

Неработещ светофар

Място/адрес: бул."България" 33

Описание: Здравейте, Моля да предприемете мерки,относно севетофара на бул."България" и ул."Велико Търново",който не позволява на пешеходците да се придвижат за времето на светещо "зелено" !Подала съм няколко пъти сигнал на 112,включително и днес,но нищо не се е променило. Също светофара на кв.Запад,който първоначално имаше секция за завой наляво от бул."България" към кв.Запад,в последствие тази секция не свети.Защо?!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 20.07.202311:57
    Здравейте, уведомяваме Ви, че времето за пресичане на светофара не може да се настройва. Стрелката за ляв завой към кв. "Запад" е премахната по искане на КАТ, поради промяна в нормативната уредба.
  • 18.07.202317:08
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали