В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №2638

неработещо улично осветление

Начало
18.07.2023
ID:
2638

Неработещо улично осветление

Място/адрес: улица Васил Петлешков

Описание: Не работи лампата, която е разположена между В. Петлешков 10 и В. Петлешков 12. Също така не работи осветлението в пресечката, която е срещу В. Петлешков 10


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител