В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №2637

Никакъв резултат!

Начало
18.07.2023
ID:
2637

Отпадъци/почистване

Подаден от: Михаела

Място/адрес: Велко Търново 3

Описание: Благодаря, че “Приключихте” и двата сигнала, които подадох. Но искам да Ви кажа, че ефект от Вашето “предупреждение” НЯМА. Даже мисля, че стана по-зле. Нека някоя сутрин “предупреждаващият” да тръгне с тях и да види какъв адски шум създават и тогава да се прецени дали има ефект от това предупреждение или трябва да се измисли нещо друго! Сигнал #2594


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител