В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2636

Опасни клони

Начало
17.07.2023
ID:
2636

Паднало дърво

Подаден от: Йордан Димов

Място/адрес: бул. „България“ 52, 4230 Асеновград, България

Описание: Здравейте! Сигналът е свързан с подкастрянето на дърветата по протежение на бул. България. Много често падат изсъхнали клони от дърветата и застрашават живота и здравето на хората, които преминават по тротоарите и пътното платно. Днес (17.07.2023) на бул. България 48 падна изсъхнал клон, който за щастие удари леко само една кола, но последствията можеше да са много по-сериозни. Моля да бъде извършена инспекция на всички дървета по булеварда с цел избягване на нежелани ситуации и инциденти. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 20.07.202314:28
    Здравейте, уведомяваме Ви, че почистването от сухи клони и подкастряне на дърветата по бул. „България“ ще се извърши през есенно-зимния период след предварително съгласуване с КАТ и организация на движението на автомобили.
  • 18.07.202308:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали