В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2631

Проблем

Начало
14.07.2023
ID:
2631

Друго

Място/адрес: пл. Акад. Николай Хайтов, 4

Описание: Здравейте! Със сигурност знаете за проблема, но все пак не е лошо да се вземат мерки преди трудът да отиде нахалост. Става въпрос за новоремонтираното читалище "Родолюбие" и неговата току-що обновена фасада, която пълчища гълъби са напът да окепазят отново. Поставете нещо, подходящо за целта, което да ги прогонва, за да се запази фасадата. Същото е положението, знаете, и със сградата на ТИЦ /Туристическия информационен център/ - ужасно грозно изглежда, а вече не знам коя поредна година през август там се провежда Ултрамаратона. Излагаме се пред гостите на града, идват стотици туристи, спортисти.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.08.202317:16
    Уважаема г-жо Граматикова, на подходящи места по сградата на НЧ "Родолюбие" в Асеновград са монтирани т.нар. шипове, съгласно проекта за ремонт. Относно Туристически информационен център (ТИЦ) - община Асеновград е кандидатствала по проект "Красива България" и същевременно сградата е включена в стратегията на община Асеновград за развитие за туризма в периода 2023 г. - 2027 г. Търси се осигуряване на външно финансиране за ремонт и обновяване на сградата, тъй като размерът на необходимите средства е непосилен за бюджета на община Асеновград.
  • 17.07.202308:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали