В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №263

Кофи за смет

Начало
27.06.2020
ID:
263

Отпадъци/почистване

Подаден от: Владимир Пойдовски

Място/адрес: Ул. Тракия

Описание: Здравейте!Април месец пуснах сигнал относно кофите за смет, че са в окаяно състояние, нямат капаци, колела смачкани и нзключително ЗАХАБЕНИ. Отговорихте ми, че е започнало поетапна смяна на кофите. Тъ да попитам, на КАКЪВ ЕТАП СТЕ? Не виждам нищо сменено из града. Докажете,че сте по-отговорни от предишната община! Идеята на всяка партия с първи мандат е да има втори!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 20.07.202009:42
    Уважаеми г-н Пойдовски, уведомява Ви, че амортизираните контейнери, които се намират на улица ”Тракия” между №35 и №45 са сменени от обслужващата фирма на 13.07.20 г. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на телефон 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 29.06.202009:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали