В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2629

Неработещ Светотофар

Начало
13.07.2023
ID:
2629

Неработещ светофар

Подаден от: Ебру

Място/адрес: бул. „България“ 33, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Обръщам се към вас с молбата да направите проверка на светофарната уредба на кръстовището на бул.България,защото застрашава живота на хората. Водачите изпитват затруднения,защото свети за секудни и преминаването за това кратко време е доста трудно!Трудноподвижни хора и майки с колички като пешеходци как да преминат безопасно за толкова малко време? Апелирам за действия и желая обратна връзка!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител