В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2627

Пропаднал тротоар

Начало
13.07.2023
ID:
2627

Пропаднал път

Подаден от: Донка Димитрова

Място/адрес: Ул. Цар Иван Асен 74

Описание: Искам да сигнализирам , че тротоара пред ул. Цар Иван Асен 74 е пропаднал и днес паднах и щях да си чупя крака. На помощ ми се притече магазинерката от парфюмерия Рефан и сподели, че всеки ден по 3-4 човека най - малко се спъват и падат.Моля ви вземете мерки .


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител