В процес 100 Приключени 2826

Сигнал №2623

Транспорт кв.Горни Воден

Начало
12.07.2023
ID:
2623

Друго

Подаден от: Георги Христов Вълчев

Място/адрес: Ул.Свети Кирик кв.Горни Воден

Описание: Поради ремонт на ул.Свети Кирик,кв.Горни Воден остава без обществен транспорт за неопределено време.Възрастни хора,малки деца работещи,както и всички ползващи градски транспорт са принудени да вървят пеша в 40градусовите жеги.Защо не се ползва обходния маршрут,който е за всички останали МПС-та,а именно съседната улица Гергана?Автобусчетата на линия номер 5,не са с по-големи габарити от един средно голям микробус,а ул.Гергана е с нормални габарити на пътното платно.Няма причина автобусчето да не минава по обходния маршрут,по който ще минават всички останали коли,камиони и автобуси.Подготвяме протестни действия пред общината,ако жителите на квартала бъдат оставени без обществен транспорт.


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 13.07.202315:08
    Здравейте, уведомяваме Ви, че промяната на маршрута на движение на градска автобусна линия №5 е до приключване на ремонтните дейности. Преди започване на ремонта е извършен обход за изменение на маршрута за двиение на автобуса, изпълняващ превози до кв. "Горни Воден". Поради по-голямата денивилация и стеснени участъци на ул. "Гергана" от успоредната "Свети Кирик" след съгласуване с превозвача "Автотранс 2000" ООД, извършващи превози по автобусна линия №5 до кв. "Горни Воден", с цел да се осигури безопасността на пътниците се реши автобусът да се движи до началото на квартала до първата спирка.
  • 13.07.202308:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали