В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2622

Къпане, замърсяване и нарушаване на обществения ред в Джордж махала/белият камък

Начало
12.07.2023
ID:
2622

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Кристиан Ганчев

Място/адрес: Джордж махала

Описание: Посещение с цел къпане до белият камък на ромски групи. Грубо отношение и нарушаване на обществения ред, замърсяване на околността. Това не е първият сигнал от граждани, живущи в квартала. Докога ще търпим вашата без отговорност и бездействие!? Кога съответните органи ще предприемат мерки!?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 2 потребителя

История на промените

  • 04.09.202301:59
    Уважаеми г-н Ганчев, препращаме Ви отговор от РУ - Асеновград, който гласи следното: Уведомяваме Ви, че се предприеха действия и се извършиха множество полицейски проверки от служители на РУ - Асеновград в района на кв. "Св. Георги", покрай коритото на р. Чая. Установените по време на проверките лица, са извеждани от коритото на реката, предупреждавани са да не се къпят в реката, а също така са им разяснявани и разпоредбите на наредбата на община Асеновград за осигуряване на обществения ред.
  • 13.07.202311:39
    Уважаеми г-н Ганчев, сигналът Ви е препратен до РУ - Асеновград за предприемане на мерки по компетентност, съгласно действащото законодателство и наредба за опазване на обществения ред на територията на община Асеновград.
  • 13.07.202308:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали