В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2620

Залепена Глоба с Фиш

Начало
12.07.2023
ID:
2620

Друго

Място/адрес: ЗПМ Иван Вазов

Описание: Добър ден Дами и Господа. Днес ми беше залепена Глоба с фиш до общинския пазар. Нямам възражения към самата глоба, но имам възражение към начина й на поставяне. Залепена на прозореца не смятам, че е най удачния начин. Първо с отстраняването й остана дупка на самата глоба, а това би трябвало да е официален документ (с дупка по средата)!!!! Второ имам остатък от глобата на прозореца на колата, което не се отстранява лесно и се наложи да посетя автомивка, която ми струва средства и най- вече време!!!!! Мисля, че поставянето и на чистачката ще бъде по удачния вариант. Прилагам снимков материал и силно се надявам да промените начина на поставяне на глобите. С уважение Елена Димитрова


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 24.08.202311:42
    Предложението Ви ще бъде разгледано при актуализацията на Наредбата за организация и контрол при паркиране на МПС и безопасност на движението на превозни средства и гражданите на територията на град Асеновград.
  • 13.07.202308:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали