В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №262

Незаконна постройка

Начало
26.06.2020
ID:
262

Въпрос

Място/адрес: Бул. България 37

Описание: За втори път питам Община Асеновград, законна ли е лятната градина на сладкарница Нико ? Кой е разрешил да се изгради лятна градина в предблоковото пространство/ градинката пред блока/ Нееднократно има спрели неправилно автомобили, както на платното за движение така и в задблоковото пространство и на живущите в блока е невъзможно да спрат автомобилите си. И кога Община Асеновград, ще вземе трайно решение за спрените по пътното платно, автомобили?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 30.06.202015:15
    Уважаема г-жо Стоева, за обекта има одобрена схема с протокол №8/12.05.20 г. на Експертен съвет по устройство на територията (ЕСУТ). Съгласуно е и с Областна дирекция на МВР (ОДМВР) - Пловдив. По отношение на проблема с неправилно паркираните автомобили може да сигнализирате незабавно, когато забележите такъв случай, на телефон 112.
  • 29.06.202009:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали