В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2614

Кв. Долни Воден извън картата на Асеновград за сигнали

Начало
11.07.2023
ID:
2614

Предложение

Подаден от: Борислав Кърмаджиев

Място/адрес: Кв. Долни Воден

Описание: Сайта ви за сигнали изписва че кв. Долни Воден не е в рамките на общината, същото показва и на картата, че е извън очертаните рамки. Моля това да се коригира!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител