В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №2613

Вонящ контейнер за смет без капак пред джамията в кв. Долни Воден

Начало
10.07.2023
ID:
2613

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Горниводенско шосе 81в,4232, 4232, България

Описание: Здравейте! На улицата се носи лоша миризма, понеже контейнерът за боклук пред джамията в кв. Долни Воден е без капак. Моля, ако е възможно да му слагате капак или да го замените с нов. Давам линк към адреса понеже системата Ви не ми дава да избирам адрес в кв. Долни Воден -> https://goo.gl/maps/T6SZjx9kPaQmtU7H9


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 13.07.202311:01
    Уважаеми господин Кочанджи, във връзка с постъпил сигнал от Вас на 10.07.2023г. в Община Асеновград, Отдел „Екология и ОС” Ви уведомява, че е Възложено на фирма „КМД” ЕООД да премахне амортизирания съд за битови отпадъци, който е разположен пред Джамията в кв. „Долни Воден“.
  • 11.07.202314:41
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали