В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №2612

Неработещо улично осветление в кв. Долни Воден

Начало
10.07.2023
ID:
2612

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Горниводенско шосе 81, 4232 Асеновград, България

Описание: Здравейте! Уличното осветление пред джамията в кв. Долни Воден не работи от доста време. Давам линк към адреса понеже системата Ви не ми дава да избирам адрес в кв. Долни Воден - явно ние сме към друга община... -> https://goo.gl/maps/kUN79ez553SGSCbf9


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител