В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №2611

Агресивно, опасно куче

Начало
09.07.2023
ID:
2611

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Село Нови Извор, ул15та номер1

Описание: От 3 дни бездомна немска овчарка седи пред моя вход и е доста агресивен с опитване да ме охапе! Моля това животно да бъде отстранено от селото преди да се случи беля и то голяма!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител