В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2610

Липсващ знак

Начало
09.07.2023
ID:
2610

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Борислав Кърмаджиев

Място/адрес: Ул. Първенец

Описание: Знака "Stop" на ул. "Първенец" за навлизане към ул. "Захария" липсва от известно време.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител