В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №261

Шумно заведение

Начало
26.06.2020
ID:
261

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: Бул. България 37

Описание: Заведениито в двора на стоматолигията с какво работно време е? 22 часа минава отдавна, а музиката продължава да върви. И заведението работи на пълни обороти...


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 06.10.202013:04
    Уважаема г-жо Стоева, е допълнение на отговора към Вашия сигнал Ви уведомяваме, че от РУ - Асеновград съобщават, че е извършена проверка и не е установено заведени "Колор 3", находящо се в двора на бишваша Стоматология, да работи след 22:00 ч., както и, че не са подавани сигнали на ЕЕН 112 за нарушаване на нощната тишина. В процеса на работа автопатрулите от РУ - Асеновград извършват периодични обходи на територията на бишвата Стоматология и улиците около нея.
  • 09.07.202014:32
    Уважаема г-жо Стоева, сигналът Ви е препратен по компетенция до РУ - Асеновград.
  • 29.06.202009:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали