В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2609

Нарушена пътна настилка

Начало
09.07.2023
ID:
2609

Опасна улична дупка

Подаден от: Борислав Кърмаджиев

Място/адрес: Ул. Първенец

Описание: Нарушена пътна настилка при навлизането от ул. "Захария" към ул. "Първенец", дълбочина над 10 см.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител