В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №2606

Незаконни тръби на таванско помещение

Начало
07.07.2023
ID:
2606

Незаконно строителство

Подаден от: Калоян Миндев

Място/адрес: ул. „Полковник Дрангов“ 42, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Моля да бъдат премахнати ,незаконни тръби на таванското помещение,тъй като монтирането им не е съгласувано с живущите в кооперацията. Прилагам снимка!Моля за входящ номер!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител