В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2605

Незаконна стая при статут гараж

Начало
07.07.2023
ID:
2605

Незаконно строителство

Подаден от: Калоян Миндев

Място/адрес: ул. „Полковник Дрангов“ 42, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Искаме да подадем сигнал за изградена кухня със санитарен възел в помещение със статут гараж без разрешението на живущите на адреса. Помещението се намира непосредствено в ляво след входната врата на партера на жилищната сграда. Моля да бъде премахната кухнята със санитарния възел ! Моля за входящ номер! Прилагам снимки!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител