В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2602

Настилка на блоково пространство

Начало
06.07.2023
ID:
2602

Друго

Подаден от: Георги Стефанов

Място/адрес: Ул. Цар Иван Асен 2-ри 73

Описание: Подходът и дворната площ зад блока(ул.Цар Иван Асен 2-ри 73) са в окаяно състояние. Дупки, ронещ се асфалт, като завали е просто - ад! Прохода м/у трафопоста и блока е с голям наклон, и е " изнесен " от дъждовна вода. Направо лунна гледка. Въпросът ми е - след като е общинска собственост, възможмо ли поне да се асфалтира? Живеем там и ежедневно тази гледка ни е пред очите. Като завали е АД!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.12.202323:27
    Уважаеми г-н Стефанов, необходимо е такъв ремонт да бъде предвиден в програмата за капиталови разходи на община Асеновград. За целта ще бъде дадено предложение за изпълнение за 2024 г. Ако бъде прието, ще се пристъпи към последващи действия.
  • 11.07.202314:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали