В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2600

Неподдържана велоалея

Начало
06.07.2023
ID:
2600

Друго

Подаден от: Златна Николова

Място/адрес: Асеновград, бул. В.Левски 2А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: 1. Израснали дървета и храсти надвесени върху велоалеята, пречат на нормалното ползване. 2. Тунела на велоалеята , под моста, е в отвратително състояние (на обществена тоалетна) моля да се изчисти и поддържа, смрадта е непоносима. Явно в този район има нужда от достъпна обществена тоалетна , също така осветление и камери биха спомогнали за избягване на този проблем.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.08.202312:14
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на 01.08.2023г. всички храсти и надвиснали клони над велоалеята са почистени. Община Асеновград търси вариант за изграждането на осветление и в този участък.
  • 11.07.202314:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали