В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2599

ПИТАНЕ ВЪВ ВРЪЗКА С РАБОТАТА НА СВЕТОФАРНА УРЕДБА И ПРОБЛЕМ НА ОКОВРЪСТНИЯ ПЪТ В ПОСОКА ЧЕРВЕН

Начало
06.07.2023
ID:
2599

Друго

Подаден от: КРАСИМИР КЛИСАРОВ

Място/адрес: 1. СВЕТОФАРИТЕ НА УЛ.КНЯЗ БОРИС I И ЦАР ИВАН АСЕН II

Описание: 1.СВЕТОФАРИТЕ НА КРЪСТОВИЩЕТО НА УЛ. ЦАР ИВАН АСЕН II И УЛ. КНЯЗ БОРИС I СУТРИН ДО 07.30 ЧАСА РАБОТЯТ В РЕЖИМ "МИГАЩА ЖЪЛТА СВЕТЛИНА", КОЕТО СИЛНО ЗАТРУДНЯВА ПРЕМИНАВАНЕТО ПРЕЗ КРЪСТОВИЩЕТО. А ДВИЖЕНИЕТО НА АВТОМОБИЛИ ВЪВ ВРЕМЕТО МЕЖДУ 06.30 И 7.30 Е ДОСТА ИНТЕНЗИВНО И ВКЛЮЧВАНЕТО ОТ УЛ.КНЯЗ БОРИС I В ПОСОКА БЕНЗИНОСТАНЦИЯТА Е НАПРАВО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО.АКО Е ВЪЗМОЖНО , ФИРМАТА ДА ВКЛЮЧИ НОРМАЛНИЯ РЕЖИМ ПРЕДИ 06,30 ЧАСА. 2. НА ОКОЛОВРЪСТНОТО ШОСЕ , СЛЕД УЛ.МИНЬОР В ПОСОКА ЧЕРВЕН, В УЧАСТЪКА СЛЕД ПАРКИНГА НА ФИРМА "ЕВРО ЛУКС 84" И ИГРИЩЕТО ЗА МИНИ ФУТБОЛ , ПОЧТИ ПО СРЕДАТА НА ПЛАТНОТО СА СЕ ОБРАЗУВАЛИ ДВЕ ДУПКИ, КОИТО СА СЕРИОЗНА ПРЕДПОСТАВКА ЗА ПТП. ИЗПРАЩАМ 2 СНИМКИ НА ЕДНАТА ОТ ТЯХ.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител