В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2598

Съсед нарушава спокойствието

Начало
06.07.2023
ID:
2598

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: Асеновград ул.Одрин 4

Описание: Съсед е затворил петел,който всяка сутрун започва да кукурига в 04:40 и не спира да го прави през 20 мин..Това е по цял ден.Буди хората около къщатата,с което нарушава обществения ред.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 17.07.202316:21
    Здравейте, във връзка с Ваш сигнал, подаден на 06.07.2023г. се извърши проверка на място от служители на отдел ЕОС. Установи се, че на ул. „Одрин“ №4, Костадин Теофилов отглежда 1 бр. селскостопанско животно /петел/. На собственика се състави предписание със срок да премахне петела. При неспазване ще бъдат предприети мерки по налагане на административни санкции.
  • 11.07.202314:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали