В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2592

неокосена трева

Начало
04.07.2023
ID:
2592

Друго

Място/адрес: Пролет 1,ет.1

Описание: Здравейте, подавам сигнал за неокосена трева в района на чинара, зад църквата Св. Богородица. Тревата е неокосена и вече достига повече от метър и създава предпоставка за развъждането на змии. Надявам се да реагирате бързо


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител