В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2591

Коте, вероятно блъснато от автомобил

Начало
04.07.2023
ID:
2591

Друго

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Винарска 11

Описание: Вероятно блъснато от автомобил коте, рижаво, около 1 година, момче. Водя го в клиника Заравет Асеновград.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.08.202309:23
    Уважаема госпожо Чукова, във връзка с вашият сигнал с № 2591, община Асеновград изразява следното становище: Предвид предявената от Вас претенция за заплащане на извършени разходи за изследвания и лечение на коте във ветеринарно лечебно заведение е необходимо да бъде отбелязано, че към подадения сигнал не са представени доказателства за това, че животното е безстопанствено. Пълен отговор на сигнала ви ще откриете в прикачения файл.
  • 04.07.202311:51
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали