В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №259

Шахта отходни води

Начало
25.06.2020
ID:
259

Отпадъци/почистване

Подаден от: Яна Мичева

Място/адрес: Асеновград, Жк Изток

Описание: В жилищен квартал Изток пред блок 6 вх. А от шахта извират отходни води, носи се непоносима смрад


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 13.07.202016:36
    Уважаема г-жо Мичева, дъждоприемната шахта е почистена.
  • 30.06.202015:33
    Уважаема г-жо Мичева, уведомяваме Ви, че служители на Отдел „Екология и околна среда“ извършиха проверка на място. Константирано е, че дъждоприемната шахта в квартал "Изток", бл.6, вх.А е запушена и има проблем с канализационната тръба. За решаване на проблема е необходимо осигуряването на специализирана техника. Възложено е на фирма изпълнител да почисти шахтата.
  • 26.06.202008:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали