В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2589

Майка и дете нападнати от агресивно куче

Начало
03.07.2023
ID:
2589

Безстопанствени кучета

Подаден от: Илина Колева

Място/адрес: Ул. Нишана

Описание: Моля, да проверите агресивно безстопанствено куче, което нападна мен и 7-годишната ми дъщеря, докато се движехме по ул. Нишана на 25.06.2023г. Кучето беше възрастно, тъмнокафяво, средно на ръст, без ушна марка, много агресивно лаещо и заканващо се да ни нападне. Разхожда се в района на ул. Нишана 16-18. Благодаря за своевременната реакция!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 06.07.202306:54
    Уважаема г-жо Колева, при извършена проверка на място се установи наличие на 1 бр. куче, което към момента на проверката не прояви агресия. При следващ улов екипът ще бъде насочен към упоменатото в сигнала място за установяване на агресия, след което при установяване на агресивно поведение, животното ще бъде предложено за евтаназия, съгласно чл.179, ал.3, т.4 от Закона за ветеринарномедицинската дейност (ЗВМД).
  • 04.07.202301:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали