В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2587

Опасно улично осветление

Начало
01.07.2023
ID:
2587

Опасни висящи кабели

Място/адрес: 4235 - Асеновград ул. Капитан Райчо 12

Описание: На улица "Аспарух", срещу сградата на Картела, е премахнат капакът на стълба на уличното осветление. Виждат се кабелите по които тече ток. Капакът бе все още на място. Този стълб е огромна потенциална опасност за децата, които преминават оттам.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител